Pożyczka z zadłużeniami komorniczymi

W obecnych czasach bardzo często klienci biur kredytowych poszukują pożyczek dla osób z zajęciami komorniczymi. Czy istnieją takie pożyczki? Tak istnieją firmy pozabankowe które udzielają pożyczek dla ludzi z zadłużeniami komorniczymi. Firmy owe nie sprawdzają żadnych baz typu BIK, KRD oraz inne bazy dłużników. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego że taka pożyczka dla osób z zadłużeniami komorniczymi będzie dość niska, nikt nie udzieli pożyczki dla osoby zadłużonej w dużej wysokości.

Jest to zazwyczaj kwota do 1500 złotych, a okres spłaty wynosi do 12 miesięcy. Ponadto fakt że firma udziela pożyczek dla osób z zadłużeniami komorniczymi, nie oznacza że każdy klient ją otrzyma. Każdy pożyczkodawca ma swoją wewnętrzną politykę kredytową którą się kieruje przy udzielaniu pożyczek. Polityka kredytowa danej firmy to pilnie strzeżona tajemnica, więc tak na prawdę niewiele osób wie jakimi kryteriami kieruje się dana firma udzielając pożyczki.

Tak więc klient szukający takiej pożyczki nie dowie się czy ją otrzyma przed złożeniem wniosku. Ponadto każda firma która udziela pożyczek posiada swoje wewnętrzne bazy które w tym przypadku z pewnością będą weryfikowane.