Vivus i recredit

Vivus i recredit

Yard
2018-06-14 11:46:44
Po braku możliwości spłaty Vivusa jesienią, skorzystałem z Recredit Nie sprawdziłem odsetek i potem aż sie za głowę złapałem jak zobaczyłem jak duże są. No ale nic, moja głupota. Ostatnia rata mnie jednak przerosła i chciałbym ugodę. Ale to co zaproponowali mi jest totalnie za drogie. NIe odbieram telefonów, nie wchodzę na pocztę. Co mnie teraz może czekać ? Czy od razu firma zgłasza to do sądu i nasyła komornika?
2018-06-28 07:06:45
No nie ale jak będziesz się tak zachowywał to mogą. Nie lepiej jest skontaktować się z nimi i powiedzieć jak wygląda sytuacja?
2018-07-13 08:01:15
Od razu nie nasyłaja ale za koszta windykacji, będziesz również musiał zapłacić. Coś takiego zupełnie Ci sie nie opłaca. Nie masz mozliwosci wziąc kredytu w innej firmie na spłatę tego?
2019-02-13 13:46:28

Nic Ci to nie da. Miałeś umowę, widzialeś jakie jest oprocentowanie pożyczki.Raczej nic takim zachowaniem nie wskórasz, bo firma nie zrezygnuje z oprocentowania. Akurat jest to duża firma, tak więc dobrze wie jak ustalać zapisy umowy aby wszystko było jak najbardziej legalne. Możesz owszem wybrać się do sądu, ale powodzenia dużego Ci nie wróżę. Na końcu i tak będziesz musiał spłacić pożyczkę z odsetkami. I pewnie jeszcze zapłacisz za koszta sądowe. Jedyne co możesz zrobić to próbować się ugadać z recredit i poprosić o wydłużenie terminu spłaty. Ale dobrze sprawdź wcześniej ile Cię to będzie kosztowało i czy nie będzie to bardzo drogie. 

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>