Problem z pożyczką w firmie Lendon

Problem z pożyczką w firmie Lendon

Paweł
2018-02-15 09:52:15
Pożyczkę brałem w poniedziałek jednak do tej pory nie mam pieniędzy na koncie. Firma jest mi znana bo wczesniej brałem tam pożyczkę 2 razy i nie miałem problemu z wzięciem pieniędzy zarówno za pierwszym jak i za drugim razem. Jednak teraz to jakieś cyrki się dzieją. Dzwoniłem do firmy w poniedziałek, we wtorek i w środe.i wiecznie zapewnienie,że w ciągu kilku godzin pieniądze już bedą. Zastanawiam się czy nie złozyć podania o pożyczke w innej firmie. Ale co zrobic wtedy jak lendon już przeleje kasę? Nie chcę mieć dwóch pożyczek naraz bo to byłaby jakaś głupota. Pozdrawiam i z góry dziekuję za odpowiedź.
2018-02-16 13:05:58
Trudno powiedzieć dlaczego tak się dzieje. Ale podanie i formularz wszystko przyjęte bez zastrzeżeń? W sumie nie jesteś dla nich nowym klientem. Zaciągałem już kilka pożyczek w swoim życiu. Zdarzały się zawirowania, że dane z formularza nie zgadzają się z danymi z przelewu bankowego. Wydłużało to całą procedurę, ale maksymalnie po kilku dniach pieniądze lądowały na koncie. Być może podobna sytuacja zaszła u ciebie - nie wiem po prostu gdybam sobie.
2018-02-19 08:07:49
Weź inną pożyczkę. Jak Ci przeleja kasę to po prostu im ją zwrócisz. Plusem jest tutaj to,ze masz 14 dni na zwrot kasy. Nie płacisz wtedy za nic. Dotyczy to zarówno kredytów w bankach jak i pożyczek w firmach prywatnych. Ogólnie dziwię się,że takie cyrki dzieją się z Lendonem bo dla mnie firma była zawsze solidna. Brałem tam pożyczkę z 3 razy i za każdym razem kasę na koncie mialem jeszcze tego samego dnia. No jak brałem w niedziele to dostałem kasę w poniedziałek, ale nigdy nie zdarzyło mi się czekać na pożyczkę tak długo jak Tobie.
2018-02-26 08:53:36
Temat do zamknięcia. Dostałem pożyczkę ale dopiero jak złożyłem drugi wniosek. Okazało sie,że pierwszy nie dotarł ( tłumaczą sie,ze to pewnie wina mojego kompa).
Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>