Pożyczka udzielana w domu

Pożyczka udzielana w domu

Gawron
2019-01-21 13:07:15
Witam. Chciałbym zaciągnąć pożyczkę, która będzie udzielona w domu, ewentualnie w siedzibie firmy z ręki do ręki. Inny typ mnie nie interesuje, bo chciałbym uniknąć przelewu na konto. Nie mam komornika, ale najlepsze byłoby dla mnie wzięcie pożyczki oraz spłacenie jej z ręki do ręki. Orientujecie sie jakie firmy udzielają takich pożyczek. Słyszałem, że na pewno provident takie daje, ale jakie są jeszcze inne firmy? I jak prezentują się koszta takiej pożyczki w stosunku do pożyczki branej całkowicie online. Z góry dziękuję za informację. Dodam, że chodzi tutaj o Lublin.
2019-02-04 07:55:38

Jeśli masz komornika to w providencie takiej pożyczki nie dostaniesz. O ile jeszcze na bik przymykają oko, to w przypadku komornika nie ma opcji dostania u nich kasy. 

2019-02-14 12:36:08

Słuchajcie a jak to jest z zabezpieczeniem dla firm które daja pożyczkę w domu. Bo rozumiem, ze firma w takiej sytuacji nie jest w stanie dobrze sprawdzić klienta w bazach? Kiedy dopiero na miejscu w domu widzi dowód klienta. Bo jednak sprawdzenie w bazach trochę trwa. Jak taka firma sie zabezpiecza? Trzeba podpisywać weksle czy udzielają pożyczek pod zastaw? Albo trzeba wskazać poręczyciela? Bo dostałem ulotke. w której jest napisane ze firma udziela pożyczek w 15 minut z reki do ręki w domu.....

2019-02-27 07:07:45

Podajesz dowód i porównują go z Twoim wyglądem.I tyle.  Jeśli jest to niewielka kwota to firma po prostu bierze na siebie ryzyko, ze klient w przyszłości możę tej pożyczki nie spłacić. Firmy prywatne to nie instytucje charytatywne i wiele osób dziwi się czemu mają tak wysokie oprocentowanie.A odpowiedź jest właśnie w niesolidnych klientach. Firma musi sobie w jakiś sposób zrekompensować fakt, że na pewno znajda się osoby, ktore będą chciały nie płacić tej pożyczki. 

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>