Pożyczka domowa w Providencie

Pożyczka domowa w Providencie

Diner
2019-01-22 12:44:25
Czy ktoś może zaciągał pożyczkę domową w firmie Provident? O ile jest droższa od pożyczki zaciąganej przez internet?
2019-02-04 07:56:29

Nie i jeszcze raz nie. Pożyczają pieniadze i od razu liczą, ze im oddasz. Komornika naślą na Ciebie od razu! 

2019-02-11 07:09:37

Nie wiem jak to wygląda obecnie ale jak pytałem się rok temu, to pożyczka udzielana w domu była jakieś 30% droższa od pożyczki, która była udzielana przez internet. I przez to wziąłem pieniadze przez internet, wcześniej pożyczałem jedynie z reki do ręki. Ale jak zobaczyłem jak taniej jest przez neta to teraz tylko biorę przez internet. A i jeśli nigdy nie brałeś pożyczki w providencie to koniecznie dopytaj się o darmową pożyczkę dla nowych klientów. Mają ją od jakiegoś czasu i w sumie to szkoda byłoby z niej nie skorzystać. 

2019-02-19 08:31:19

Jak dla mnie pożyczka super i nie wiem w sumie czemu tak wiele osób narzeka na tę firmę jak jest zdecydowanie jedną z lepszych. Oferta super. I super warunki Obsluga przemiła. Szybka reakcja po złożeniu wniosku! Nastawiałem się na to, ze kasa będzie nastepnego dnia ale  kasa na koncie od razu po otrzymaniu decyzji.., Poza tym oprócz kosztów liczy się również uczciwość firmy a firma jest bez wątpienia bardzo uczciwa bo nie kręcą na temat żadnych kosztów.Już z góry wie się jaki będzie koszt danej pożyczki.....

2019-03-08 07:15:10

No niby tak ale domowa pożyczka dla mnie odpada. Są w zasadzie dwie pożyczki w providencie. Oferta internetowa, która jest dość przestępna cenowo szczególnie jeśli jest to pierwsza darmowa pożyczka bo jako jedyna firma provident daje taką pożyczkę na ponad 4 miesiące w kwocie 1500 zł.

Jednak pożyczka domowa to już inna bajka.Samodzielnie sobie najlepiej porównajcie jakie są dysproporcje kosztów, bo kosztowo pożyczka  udzielana w domu jest o wiele droższa. O wiele taniej jest pożyczyć kasę przez internet tak wiec dla mnie wybór jest jedynie jeden. 

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>