Opinie o firmie latwy kredyt

Opinie o firmie latwy kredyt

Pytanie o firme
2018-07-17 11:59:37
Czy naprawdę łatwo jest otrzymac pożyczkę w tej firmie? . Czy można jej zaufać? Jak jest oprocentowana pierwsza pożyczka? Oraz jakie mają promocje dla nowych i dla stałych klientów? Może ktoś z nich skorzystał i zechce podzielić się wrażeniami? Nie było tutaj informacji o tej firmie a jest to jedna z bardizej znanych firm pożyczkowych w Polsce. Ten wątek to miejsce gdzie można zamieścić swoją opinie o tej firmie jak i zadać pytanie odnośnie oferty.
2018-07-19 10:26:32
Brałam tam pożyczkę już wiele razy tak wiec co nie co mogę o nich tutaj napisać. Jestem klientka latwego kredytu po raz 3 dostalam tyle ile chcialam naprawde moge polecic jeśli o to chodzi bo nie robią problemu z daniem kasy jak to bywa w innych firmach. tylko te koszty za udzielenie troszke duze i musisz sie z tym liczyć. Tak więc jeśli szukasz pożyczki na krótko to spoko ale jeśli na dłuzej to jednak zdecyduj sie na kogoś innego.
2018-07-24 09:43:32
Ogólnie firma jak firma. Łatwo można dostac pożyczkę tak jak w każdej firmie pozyczkowej 😉 Trudniej jest ją spłacić bo wiadomo, że oprocentowanie jest tam spore i o wiele wyższe niż oprocentowanie jakie mogą Ci zaoferowac banki. Sam jednak polecam z racji tego, że są bardzo szybcy. Pożyczke mozńa dostać wprost ekspresowo!
Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>