Jaka pozyczka prywatna na dłuższy okres

Jaka pozyczka prywatna na dłuższy okres

Justyna
2019-03-18 14:08:34
Szukam aktualnie pożyczki ratalnej w kwocie 20 tysięcy złotych. Nie wchodzi jednak w grę spłacenie pożyczki w ciągu roku bo nie będę miała jej z czego spłacić ale chciałabym spłacić pożyczke w ciągu 2-3 lat. Sprawdzałam w kilku firmach jakie poleciliście tutaj na forum warunki ale te firmy udzielają pożyczki na rok, a to jest dla mnie zbyt krótko (rata będzie zbyt wysoka). Czy jest jakaś firma, która udzieli pożyczki na dłuzej? I uprzedając pytania to nie, nie mam możliwości wzięcia pozyczki w banku z uwagi na wpisy w bik sprzed kilku lat. Zarabiam jednak i mogę podpisać weksel.
2019-04-10 13:50:22

Pierwsza opcja to skorzystanie z usług portalu, który zajmuje sie udzielaniem pożyczek społecznościowych. Portale takie łączą osoby, które chcą pożyczyć pieniądze z osobami, które chcą zainwestować w pożyczki. I tak będziesz musiała w takiej sytuacji podpisać weksel.

Druga opcja to skorzystanie z usług firmy prywatnej. Pożyczke na dłużej bo nawet do 48 miesięcy oferuje Hapi pożyczki. Można tam pożyczyć pieniadz w kwocie do 25 000 zł. Sama wejdź sobie na ich portal i oceń czy koszta Ci odpowiadaja. 

2019-04-15 09:32:13

Zobacz kokos. Sam dostalem pożyczkę pomimo wpisów w bik. Firma bik sprawdza ale to nie znaczy, ze nie masz tam szansy dostania pożyczki. Nie wymagaja podpisania weksla oraz mi dali dokładnie taką kwote pożyczki o jaką składałem, a wcześniej kilka innych firm mi odmówilo. Tutaj złożyłem podanie gdzieś tak po południu, praktcznie od razu akceptacja a na dzień następny miałem już kaske na koncie.

Jeśli chodzi o koszta to moim zdaniem sa w porządku jak na firme prywatną oczywiście. 

2019-04-24 14:31:32

Jest kilka firm, które pożyczają na dużo rat. Największa ilóśc rat, na jakie chcesz pożyczyć pieniądze to z tego co wiem 50 rat. Pierwszą firma jaką mogę polecić jest Wonga, od pewnego czasu nie udzielaja jedynie pozyczek typu chwilówki ale również prywatne pożyczki ratalne. Druga firma to tak to finanse ( mają nieco mniejsze wymagania co do osoby pożyczającej co wonga, a oprocentowanie bardzo podobne). Podliczałaś sobie jednak ile taka pożyczka będzie Cię ogółem kosztowała? Nie będzie to na pewno mały koszt. 

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>