Firma retino

Firma retino

Sofia
2018-05-28 08:20:58
Szukam opinii na temat pożyczki w firmie Retino.Kto brał?
2018-07-13 11:37:32
Nie wiem czy jeszcze szukasz pożyczki w tej firmie czy nie ale napiszę tutaj swoje doświadczenia bo moze ktos będzie potrzebował informacji. No więc jeśli chodzi o sam portal to nie mam zastrzeżeń, jest czytelny, regulamin również dobrze opisany. Procedura wzięcia pożyczki ok ( potwierdza się przelewem jednego grosza). Koszta są jakie są. można sobie sprawdzić i tego nie oceniam bo nikt nas do wzięcia pożyczki tam nie zmusza. Jedyne co mi się nie podoba w firmie to kontakt. Moim zdaiem jest utrudniony i miałem problemy z uzyskaniem odpowiedzi na wiele pytań od konsultanta. Nie wiem czy tylko ta jedna osoba była niedouczona ( z którą rozmawiałem) czy ogólnei tak jest ale powinni nad tym popracować. Ogolnie to polecam.
2018-07-16 07:10:09
Korzystałem i w sumie to jestem zadowolony aczkolwiek dwie rzeczy mogliby poprawić. NIe byłem w stanie wziąć pożyczki w weeekend i musiałem czekać na przelew do poniedzialku. Nie jest to wina mojego banku bo bank w jakim mam konto realizuje szybkie przelewy ale była to ewidentna wina firmy pożyczkowej bo nie nadali wcześniej przelewu.... Na plus za to cała obsługa bo strona była wygodna no i nie było żadnych problemów z dostaniem sumy jaką chciałem. Dostałem dokładnie tyle o ile składałem i to się ceni!
2018-07-18 09:12:33
Ja brałam i szczerze to troche żałuję. Ogólnie wszystko wydawało się ładnie i pieknie ale nie zwróciłam uwagi na to jakie sa w firmie koszta i okazało się,że koszta były o wiele większe niż spodziewałam sie że będą. Jest tam opłata za funkcjonowanie konta o której włąsnie nie wiedziałam wcześniej 🙂 Jesli chodzi o szybkośc przelewu to było dość szybko Złozyłam wniosek w niedziele wieczorem. Kase miałam na koncie tak w okolicach południa nastepnego dnia w poniedzialek.
2019-03-11 07:37:06

Zdecydowanie jedna z lepszych ofert na rynku. Ostatnio brałem tam pożyczkę i byłem zadowolony. Faktycznie bez dodatkowych kosztów. 

2019-03-11 13:23:24

A to są chwilówki czy może pożyczki ratalne? 

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>