Firma retino

Firma retino

Sofia
2018-05-28 08:20:58
Szukam opinii na temat pożyczki w firmie Retino.Kto brał?
2018-07-13 11:37:32
Nie wiem czy jeszcze szukasz pożyczki w tej firmie czy nie ale napiszę tutaj swoje doświadczenia bo moze ktos będzie potrzebował informacji. No więc jeśli chodzi o sam portal to nie mam zastrzeżeń, jest czytelny, regulamin również dobrze opisany. Procedura wzięcia pożyczki ok ( potwierdza się przelewem jednego grosza). Koszta są jakie są. można sobie sprawdzić i tego nie oceniam bo nikt nas do wzięcia pożyczki tam nie zmusza. Jedyne co mi się nie podoba w firmie to kontakt. Moim zdaiem jest utrudniony i miałem problemy z uzyskaniem odpowiedzi na wiele pytań od konsultanta. Nie wiem czy tylko ta jedna osoba była niedouczona ( z którą rozmawiałem) czy ogólnei tak jest ale powinni nad tym popracować. Ogolnie to polecam.
2018-07-16 07:10:09
Korzystałem i w sumie to jestem zadowolony aczkolwiek dwie rzeczy mogliby poprawić. NIe byłem w stanie wziąć pożyczki w weeekend i musiałem czekać na przelew do poniedzialku. Nie jest to wina mojego banku bo bank w jakim mam konto realizuje szybkie przelewy ale była to ewidentna wina firmy pożyczkowej bo nie nadali wcześniej przelewu.... Na plus za to cała obsługa bo strona była wygodna no i nie było żadnych problemów z dostaniem sumy jaką chciałem. Dostałem dokładnie tyle o ile składałem i to się ceni!
2018-07-18 09:12:33
Ja brałam i szczerze to troche żałuję. Ogólnie wszystko wydawało się ładnie i pieknie ale nie zwróciłam uwagi na to jakie sa w firmie koszta i okazało się,że koszta były o wiele większe niż spodziewałam sie że będą. Jest tam opłata za funkcjonowanie konta o której włąsnie nie wiedziałam wcześniej 🙂 Jesli chodzi o szybkośc przelewu to było dość szybko Złozyłam wniosek w niedziele wieczorem. Kase miałam na koncie tak w okolicach południa nastepnego dnia w poniedzialek.
2019-03-11 07:37:06

Zdecydowanie jedna z lepszych ofert na rynku. Ostatnio brałem tam pożyczkę i byłem zadowolony. Faktycznie bez dodatkowych kosztów. 

2019-03-11 13:23:24

A to są chwilówki czy może pożyczki ratalne? 

2019-04-24 14:33:53

Pożyczki na raty. Udzielają pożyczek do maksymalnie 10 000 zł oraz na 24 miesiące.  W tej opcji rata będzie wynosiła jakieś 809 zł. Nie trzeba być geniuszem matematycznym aby sobie wyliczyć, ze w ciągu tych dwóch lat spłaci się prawie 2 razy tyle co się pożyczyło, tak wiec dla mnie nie jest to żadna oferta. Są firmy prywatne, które maja podobne wymagania ale jednocześnie oprocentowanie oferowanych przez nie pożyczek nie jest takie wysokie. Jedyny plus to ten, ze firma jest duża oraz dba o bezpieczeństwo danych tak wiec kantowania tutaj raczej nie będzie. 

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>