Pożyczka Kredyt OK

Zgodnie z zapowiedzią opisujemy kolejną ofertę pożyczki pozabankowej. Tym razem nie jest to typowa chwilówka ponieważ można uzyskać pożyczkę na 30 dni, ale otrzymać mogą ją także osoby z zadłużeniem komorniczym. Firma która udziela omawianej pożyczki to Kredyt OK.

Poniżej przedstawimy najważniejsze informacje na temat pożyczki oferowanej przez Kredyt OK. Ciekawostką jest to że owa firma oferuje swoje pożyczki również dla osób z zadłużeniami komorniczymi oraz nie sprawdza żadnych baz.

MINIMALNE DOCHODY WNIOSKODAWCY:

DODATKOWE INFORMACJE:

Jak widać firma Kredyt OK ma sporo większe wymagania niż typowe firmy udzielające chwilówek. Są jednak także zalety takie jak: możliwość uzyskania pożyczki przez osobę posiadającą zajęcia komornicze, minimalny wiek pożyczkobiorcy to 20 lat (z reguły jest to 21 lat), brak weryfikacji jakichkolwiek baz dłużników. Jak więc widać pożyczka ma swoje wady i zalety, ale jest bardzo dobrą ofertą dla osób zadłużonych, posiadających zadłużenie komornicze, a więc takich którzy w innych firmach nie mają najmniejszych szans na otrzymanie pożyczki.

Do wad należy także to iż pożyczki nie mogą otrzymać mieszkańcy województw (brak przedstawiciela):